KONST / Litografier / Grafiska blad 13846502
nr 1384 6502
Grafiska blad
5 st, Gamla Bilar, yttermått inklusive ram: 36x51 & 68x49 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:48:46
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)